ZASTRZEŻENIE:

Niektóre linki na tej stronie oraz w naszych grupach na telegramie i na discordzie mogą być linkami partnerskimi i mogą przynieść nam niewielką prowizję, jeśli z nich skorzystasz.

Treści na naszej stronie internetowej i naszych grupach na telegramie i discordzie NIE MOGĄ być interpretowane jako porady podatkowe, prawne, ubezpieczeniowe, budowlane, inżynieryjne, BHP, elektryczne, finansowe lub inne i mogą być nieaktualne lub niedokładne; Twoim obowiązkiem jest zweryfikowanie wszystkich informacji. Nie jesteśmy doradcami finansowymi. Wyrażamy tylko nasze opinie na podstawie naszych doświadczeń. Twoje doświadczenie może być inne. Inwestowanie wszelkiego rodzaju wiąże się z ryzykiem. Chociaż możliwe jest zminimalizowanie ryzyka, za Twoje inwestycje odpowiadasz wyłącznie Ty. Musisz przeprowadzić własne badania. NIE MA gwarancji zysków lub strat z inwestycji.

Te treści służą WYŁĄCZNIE do celów edukacyjnych. Jeśli wymieniony jest jakikolwiek instrument finansowy lub jakiekolwiek sygnały kupna/sprzedaży — NIE podejmuj decyzji o kupnie lub sprzedaży na ich podstawie. Jeśli potrzebujesz porady, skontaktuj się z wykwalifikowanym księgowym, prawnikiem, agentem ubezpieczeniowym, wykonawcą/elektrykiem/inżynierem/itp., doradcą finansowym lub specjalistą w dziedzinie, w której potrzebujesz pomocy. Produkty zamieszczone na tej stronie jak i na grupach na telegramie i discordzie mogą przynosić korzyści finansowe dla naszej firmy.